СЕРТИФІКАТ
Для того, щоб отримати сертифікат, який підтвердить публікацію Вашого матеріалу на сайті, заповніть форму
ПОСИЛАННЯ
Ми будемо Вам вдячні, якщо ви розмістите нашу кнопку у себе на сайті. Якщо ви хочете обмінятися з нами банерами, пишіть в гостьову книгу, каталог «Друзі сайту» до Ваших послуг

|
Вчителю на замітку
У категорії матеріалів: 63 Показано матеріалів: 1-25 |
Сторінки: 1 2 3 » |
Сортувати по: Даті↓ · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
|
Тема: Аранжування букетів і композицій з натуральних та штучних квітів. Практична робота: виготовлення колективної композиції «Кошик осінніх квітів» Мета: навчити дітей створювати композиції з квіткових об’ємних форм; вчити презентувати виконану роботу в групах, охайно та естетично виконувати вироби; розвивати творчість, уяву, фантазію, мовлення; виховувати естетичний смак, любов до природи, прищеплювати навички колективізму, взаємодопомоги..
|
|
Матеріал містить тестову перевірку знань у 4 класі з теми "Числівник.Займенник"
|
|
контрольна робота для учнів 4 класу в 1 семестрі
|
|
Мета. Закріпити і поглибити знання учнів
про букви я, ю, є, і, які на письмі можуть позначати по два звуки.
Допомогти усвідомити і запам'ятати, що буква / завжди позначає два
звуки. Вивчити і закріпити на прикладах правило переносу буквосполучення
йо. Виховувати любов до Вітчизни. Обладнання. Портрет або фотографія Олени Пчілки, малюнок риби-їжа- ка, таблиця "Пиши красиво і правильно".
|
|
Урок позакласного читання . 4 клас
|
|
Урок-практикум. Формує вміння використовувати набуті знання,працювати з фізичною картою України, знайомить із старовинними одиницями вимірювання довжини і маси.
|
Тема: Зм ни приголосних при творенн
сл в.
Подорож Укра ною.
Мета: ознайомити учн в з зм нами
приголосних при творенн прикметник в на
-ськ-; -цьк-; -зьк- та менник в на
-ств(о)-; -зтв(о)-; -цтв(о); формувати вм ння правильно вимо вляти записувати слова, як зазнають зм н; розвивати увагу, лог чне
мислення; збагачу вати словниковий запас; виховувати любов до р дно земл ,
багатств, духовно та ма тер
ально культури.
Тип уроку: вивчення нового матер алу
|
Мета. Виховувати бережне ставлення до природи, розвивати
уміння формулювати оцінні судження, збагачувати мовлення дітей образними
словами і висловами.
Обладнання. Малюнки берези, шпака, синички; шпаківні, слова на
картках.
|
|
Мета:формувати в учнів уявлення про природні надзвичайні ситуації: грозу, бурю, землетрус, повінь; ознайомити із правилами безпечної поведінки під час різних природних явищ; виховувати почуття взаємодопомоги.
Хід уроку ( Діти сидять у групах по 5-6 учнів ) I. Організація класу. II.Повідомлення теми і мети уроку. Сьогодні на уроці ми познайомимося з видами надзвичайних ситуацій в природі,навчимося правильно діяти в цих ситуаціях, знаходити правильне рішення. У кожного з вас повинно виникнути бажання прийти на допомогу іншому.
|
|
Навчання грамоти Читання Тема: Ознайомлення з алфавітом. Повторення алфавітних назв букв. Алфавіт. Мета: Ознайомити учнів з алфавітом, з алфавітними назвами букв; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати мовлення, спостережливість, навички виразного та свідомого читання; виховувати у дітей чуйність, уважність, доброту в ставленні до рідної матері, інших людей. Обладнання: каса букв, предметні малюнки, вірші, острів з буквами, прислів’я про дружбу, запис пісні «Мамо…» Тип уроку: Урок-подорож.
|
Тема. Закріплення знань про
слова, що означають назви предметів. Навчальне аудіювання за текстом «Калина». Вимова і правопис
слова театр та назв днів тижня
Мета: закріпити знання дітей про слова — назви
предметів; вчити використовувати їх у мовленні, збагачуючи словниковий запас
дітей; удосконалювати вміння знаходити слова — назви предметів серед інших
слів; розвивати мовні вміння учнів; формувати навичку сприймати текст на слух;
виконувати вміння працювати в парах.
|
|
Мета: вчити складати тексти-розповіді за планом та опорними словами на визначену тему;
розвивати пам’ять, увагу, спостережливість, творчість;
виховувати любов до рідного краю, тобто села, почуття гордості за свою Вітчизну;
розвивати у дітей прагнення бути свідомими громадянами України, її патріотами.
Обладнання і матеріли: фотографії про визначні місця рідного села;
картини природи села;
картини України, квіти, сердечка, плакат із зам.
присл.
|
|
ема. У чарівному світі загадок. Складання загадок і віршів про школу.
Мета: ширше ознайомити учнів з одним із видів усної народної творчості – загадкою; вчити школярів спостерігати за предметами, вміти виділяти в них найістотніші ознаки;вчити складати загадки, вірші про школу, шкільні речі; виховувати бережливе ставлення до шкільних речей, любов до школи.
Обладнання: шкільні речі, ребуси, кросворд, завдання на картках, поетичні зошити.
|
|
Урок трудового навчання в 3 класі.
|
|
Мета уроку: Дати поширені знання про помідор, його застосування. Формувати вміння писати твори - описи за малюнком. Розвивати мовні навички, уміння точно добирати слова, ознаки до предметів. Удосконалювати вміння зв'язно й послідовно викладати думки. Розвивати уявлення, увагу, спостережливість. Виховувати любов та бережливе ставлення до природи.
|
|
Тема уроку: Урок розвитку зв’язного мовлення. Твір–опис на тему: "Їжачок”.
Мета уроку: Узагальнити знання дітей про види творів. Виділити особливості твору-опису та написати з дітьми твір "Їжачок”, розвивати мовлення і мислення учнів; вчити говорити зв’язно, образно. Повними реченнями, виховувати любов, бережливе ставлення до природи.
Обладнання: таблиці "Схема твору”, "Словничок-довідничок”, "Робочі матеріали”, ілюстрації осені і їжачка, аудіозапис.
|
Тема: Таблиця додавання числа 5. Складання
прикладів за числовою шкалою. Підготовча робота до розв'язання задач на дві
дії.
Мета: ознайомити
з таблицею додавання числа 5; вправ-ляти в складанні прикладів за числовою шкалою
в межах 20; готувати
учнів до розв'язання задач на дві дії.
предметні картинки.
Хід уроку
|
Мета. Ознайомити учнів з елементарним уявленням про складові частини в будові
птахів. Розвивати творчу, образну уяву та виробляти зображувальні навички.
Самостійно будувати форми персонажів з наступним
кольоровим вирішенням малюнка.
Удосконалювати вміння малювати олівцем, фарбами.
Обладнання. Таблиці, малюнки (зразки дитячих робіт) із зображенням курки та курчат.
|
1. Робота на прислів'ями.
— Прочитайте прислів'я й приказку. Хочеш їсти калачі — не сиди на печі. На чорній землі білий хліб родить.
— Як ви їх розумієте?
— Хто вирощує хліб?
— Як хліб приходить на стіл?
|
Скачати конспект уроку + презентацію Мета. Ознайомити учнів з позитивними й негативнми емоціями; вчити дітей керувати своїми емоціями з метою зміцнення свого здоров'я, справлятися в умінні шукати вихід із ситуацій, що засмучують; виховувати бажання мати і примножувати позитивні емоції, розпізнавати свої почуття під час спілкування з іншими людьми.
Спрямованість корекційно-розвивальної роботи та очікувані результати. Уточнення уявлення про настрій та його вплив на здоров’я людини. Розвиток емоційної сфери, логічного мислення на основі формування вмінь розпізнавати та визначати причини гарного і поганого настрою. Обладнання: акварельні фарби, пензлі, музичні записки, «чарівна паличка», аркуші паперу, малюнки людей з різними відтінками настрою, квітка успіху. Метод навчання. Практична робота.
|
|
Мета: Поновити у пам’яті учнів усе, відоме їм з історії письма та друкарства; удосконалити практичні навички використання різних видів словників; виховувати в учнів розуміння соціального призначення рідної мови як державної, як основи розвитку українського народу.
Обладнання: Книжкова виставка, енциклопедії, словники, довідники, рекомендаційні покажчики, відгуки учнів про прочитану книгу, платівки, плакати з написами:
"Словник – це весь всесвіт в алфавітному порядку”, "Якщо добре поміркувати, словник – це книга, книг!” (А.Франс)
|
|
Мета: удосконалювати вміння вживати в мові іменники - синоніми, іменники - антоніми, як засіб увиразнення мовлення. Вміти влучно використовувати слова в прямому і переносному значенні, застосовувати в мовленні багатозначні іменники. Показати їх роль в народних прислів'ях, приказках. Розвивати в учнів мовленєве чуття, культуру мовлення, формувати вміння вибирати з ряду синонімів ті іменники, які відповідають змісту висловлювання. Виховувати любов до рідної мови, колориту, влучності в доборі висловів.
|
|
Тема. МАКИ ЧЕРВОНІ – НЕНАЧЕ БЕЗСОННЯ (Мак у народних повір’ях, легендах, переказах, традиції)
Мета. Ознайомити учнів із народними традиціями, пов’язаними з використанням маку. Всупереч сучасній забороні вирощування маку показати його суттєву роль у традиції українського народу. Розвивати творчі здібності учнів, уміння вибирати головне з декількох джерел, формулювати висновки та власну думку. Виховувати інтерес до минулого рідного народу.
|
|
урок з використанням музико-терапевтичної технології "Піснезнайка"
|
|
Особистий кабінет
Читать ЛС ()
Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
Опитування
Шановні вчителі, як Ви відноситися до того, що ми на сайті відкриємо тему «Як навчитися програмувати за допомогою ФЛЕШ технологій». Хотілося б, щоб Ви були не тільки читачами цієї тема, але й змогли викладати практичний матеріал на сайт з поясненням як його зробити.
СТАТИСТИКА

Онлайн всього: 7 Гостей: 7 Користувачів: 0
Сьогодні нас відвідали: Оксана_Провозьон
|